MEIST

KUUP Design tegutseb Riin Kärema ja Kerli Lepa eestvedamisel juba 2006. aastast.

Millega tegeleme?

Meie tagasihoidlikus loometoas koostame oma kõige pöörasemaid kontseptsioone ja vajadusel mõtestame rahulikult lahti luksuslikud ja ajas kestvad terviklahendused.

Inspiratsiooni kogume reisides ja uusi materjale otsides. Oleme suured katsetajad ja otsime alati uusi ja põnevaid lahendusi, et luua ainulaadseid interjööre…

Meie kollektiiv ongi väike- peamiselt me kaks. Kui muidu meie maitse ühtib, siis tegelikult oleme täiesti erinevad persoonid…koos töötavad erakordselt põikpäine ja punktuaalne punapea ja erakordselt kärme ja särtsakas brünett. (Ja vahest käib meil külas ka üks erakodselt arukas blond) 😊 Riin selgitab pikalt ja laialt, Kerlil on loetud sõnadearv, aga joonistele midagi kirjutamata ei jäta!

Sisearhitektid Kerli Lepp ja Riin Kärema omavad kutsekvalifikatsiooni Volitatud sisearhitekt, tase 7.

ESL Aastapreemia 2019

Aastate jooksul on meid on märgatud, hinnatud ja esile toodud mitmeid kordi. Kerli on pälvinud kaasautorina mitmeid aastapreemiad (restoran ja kool).

INJU 2018 ja INJU 2020 kuubikud oleme ka mõlemad pälvinud. Moodne Valgustus valis Kerli 2020 aasta INJU´ks. Riin sai 2018 INJU Lincona poolt.

Suur tunnustus on olla nomineeritud ESL aastapreemiatele. Seda on juhtunud mitmeid kordi aga 2019 aastal tuli see ära – Suure- Jaani Tervisekoda pälvis ESL Aastapreemia.

KUUP Disain on olnud nomineeritud ka Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali aastapreemiale.

TEENUSED

  • Projekteerimine
  • Konsultatsioon
  • Sisekujundus
  • Eritellimusmööbel

KONTAKT

Vota meiega uhendust eposti aadressil info@kuupdisain.ee voi saada meile sõnum.